Kullanıcı Yorumları

E-katip ile tanıştığım yıldan beri üyeliğimi yeniliyorum. Sistemin en büyük artısı her daim anında ulaşabildiğim müşteri temsilcileri. Zaman mefhumu gözetmeksizin tüm sorularımı cevaplıyorlar. Uyap ile entegre takip açmak da işlemin bonusu.
Ayşe Nur Karayel - Adana
E- Katip programı harika bir program. Bana icra takiplerinde çok yardımcı oldular. Özellikle Hüseyin Bey’e destekleri için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. İcra dosyalarımın kurtarıcısı oldunuz.
Asuman Çekiç - İstanbul
Gayet kullanışlı pratik bir program. Sorun çözülmesi noktasında da çok ilgililer.
Emin Koca - Muğla
Program son derece yararlı. Ayrıca online olması da kullanımı çok kolaylaştırmakta.
Erdem Karatekin - Ankara
Kullanımı çok kolay ve pratik bir program, ayrıca çalışanları çok bilgili ve ilgili. Gece 23 te mesaj atıp, sabah ararsanız sevinirim mesajna, anında arayarak dönen, her zaman zevkle destek olan ve doğru yanıtlar veren bir ekip.
Ece Nurcan - İzmir
Programı uzun yıllardır kullanıyorum. Birkaç defa eksik olduğunu düşündüğüm yerleri kendileri ile paylaştım ve derhal programda değişiklik yaparak giderdiler. Bunun dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Uyap üzerinden takip açılması işlemleri çok rahat ve arayüzleri son derece anlaşılabilir ve kullanıcı dostu. Ekstra ve sürpriz masraflar çıkartmadılar. Kendileri ile yaptığım tüm görüşmeler son derece nazik ve çözüm odaklı oldu. Birçok meslektaşıma da önerdim ve onlar da programdan çok memnun kaldılar. Bu şekilde devam etmesi halinde uzun yıllar programı kullanacağımı düşünüyorum.
B****** S**** U****
Çok pratik ve güncel bir proğram, ayrıca sıkıntı yaşadığım noktada iletişimi hızlı şekilde kurup çözüm yolu üretiliyor.
İnci Çoşkuner - Mersin
Birkaç sene önce MacOs işletim sistemine geçmiştim. Her şey istediğim gibi güzeldi. Ancak icra takip programı konusunda sorun yaşayınca ve araştırma yapınca e-Katip uygulaması ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım.
Yıllık fiyatı da bana göre uygundu. Web üzerinden çalışan uygulama tüm ihtiyaçlarımı karşıladı. Web üzerinde gayet hızlı çalıştığından hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Yani uygulama gayet hızlı çalışmakta. Uygulamanın kurulması ve sair bir işleme gerek yok Bu çok güzel bir şey. Daha dü güzeli, iPad veya herhangi bir cihazdaki web tarayıcısından uygulamaya girip istediğim işlemleri yapabiliyorum. Aklımdaki tek soru işareti bilgilerin başka sunucuda olması ve güvenlik durumu idi. Onu da firma yetkililerine sordum ve tatmin edici bilgilendirmeyi aldım. MacOs’da UYAP portal’da doğrudan takip açabiliyoruz.
Bir kaç sene önce MacOs güncellesi sonrası uyap bağlantı uygulamasında güncelleme yapılması gerekti. Firma yetkililerine ulaşıp durumu aksettirdikten kısa bir süre sonra gerekli güncelleştirme yapıldı. Takıldığım bir durum olduğunda uygulamanın kendi içindeki online yardım chatine yazınca ilgili bir arkadaşımız destek oluyor. Yani Satış sonrası destekten de memnun kaldım.
Meslektaşlarıma tavsiye ederim...
Mehmet Takım - Bursa
E katip programıyla tanışmadan önce icra takibi yapmak en nefret ettiğim şeydi. Çünkü uyap sisteminin arayüzü hiç kullanışlı değil. Ve çok zor. Ancak e katip sayesinde zamandan tasarruf ederek hata payı düşük şekilde takip başlatabiliyorsunuz. Program yetkilileri çok ilgili. 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Her aradığımda her zaman yardımcı oldular. Çok memnunum
Burak Çiçekdemir - Afyonkarahisar
Programı iki yıldır kullanıyorum. Daha önce en çok kullanılan yüksek abonelik ücretli iki programı kullanmıştım. E-katip'in bu programlardan eksiğini görmedim. Online takip açılışı da gayet başarılı. Programın bence en güzel tarafı arayüzünün çok basit ve rahat kullanımı ile pratik olması. teknik destek açısından arkadaşlar her saatte gerek telefonla gerek bağlanarak yardımcı oldular. Hatta mesai saatleri dışında dahi destek aldığım oldu. Kullanıcı geri dönüşlerini de dikkate alıyorlar. Açıkçası programı uygun fiyatı nedeniyle deneyeyim diye almıştım. Diğer programla birlikte kullandım bir müddet. Ancak daha sonra tüm verilerimi ekatipe aktardım. Yazılım sahiplerine teşekkür eder hayırlı işler dilerim.
Mehmet Şerafettin Özaydın - Bursa